BİZ KİMİZ

Biz Kimiz?

Aras Rezistans kurulmuş olduğu 2000 yılından itibaren sektöre hizmet veren, kalite ve ürün çeşitliliğini daima ön planda tutarak rezistans üretim faaliyetine devam etmektedir. 23 yıllık deneyimi ile rezistans alanındaki AR-GE çalışmaları ile varılan olumlu sonuçları ürünlere yansıtarak, hem kalite hemde çeşitlilik açısından zengin bir ürün portföyü oluşturmaktadır. Bilgi, tecrübe, ihtiyaçlar temelinde ürün ve üretim konsepti ile müşteri memnuniyeti oluşturmak hedeflerimiz arasında olup, imalatımız olan ürünlerde sektörünüzün ihtiyacı olan kalite ve çeşitliliği bulacağınızı ümit ediyoruz.
Seçkin ve yenilikçi rolü ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek iş gücünü bünyesinde yaşatan, sosyal sorumluluğa önem veren bir organizasyon yapısına sahip, müşterilerine sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu ortaklıklara imza atan Aras Rezistans, geçmişten geleceğe doğru daima standart yükselten bir firma olarak çalışmaya devam edecektir.

Misyonumuz; Endüstriyel ısıtma alanında ihtiyacınız olan her türlü çözümü bünyemizde bulabileceğiniz şekilde yapılandırılan ürün portföyümüz sizden gelen talepler ile devamlı olarak genişlemekte ve çözüm için tek adres olmaktadır.
Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma, yenilikçi, ileri düzey teknolojiyi barındıran, standartlara uygun, en üst kalite ve güvenliğe sahip ürün ve servisler sunarak sektöre değer katmaktır.

» Seçkin ve yenilikçi rolü ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek işgücünü bünyesinde yaşatan,
» Açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren bir organizasyon yapısına sahip,
» Müşterilerine sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu ortaklıklara imza atan,
» Kendisini toplumun koşullarını iyileştirmeye adayan,
» Türkiye`de ve uluslararası platformda sektör liderliğini koruyan bir şirket olmaktır.

 

KAPAT
Ücretsiz Bilgi Alın !