Özel Üretim Rezistans

Özel Üretim Rezistans

Günlük hayatımızın çeşitli aşamalarında ve sanayi sektörünün birçok bölümünde ısıtıcı sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Evlerde kullandığımız, çamaşır makinası, fırın, bulaşık makinası, klima, tost makinaları gibi tüm cihazlarda özel üretim rezistans sistemleri kullanılmaktadır. Sanayi sektörünün tüm bölümlerinde kullanılan özel üretilmiş cihazlarda, firmamız tarafından üretimi yapılmış özel tasarımlı rezistanslarımız kullanılmaktadır.

Özel üretim rezistanslarımızda, kullanım amacına göre paslanmaz çelik boruları kullanarak, ürünlerin hem dayanıklı hem de yüksek verimli olmasını sağlıyoruz. Özel üretim rezistanslarımız kullanım yerine göre yüksek dirence sahip ve ortalama 650°C sıcaklığa dayanıklı olarak tarafımızdan üretiliyor. Özel üretim olduğu için gelen sipariş durumuna göre hammadde ve boyut özellikleri özel olarak ayarlanmaktadır.

Özel Üretim Rezistans Ne İşe Yarar?

Aras rezistans firması olarak üretimini yaptığımız özel rezistanslar, elektrikten ısı elde edilmesini sağlamaktadır. Sanayi sektörlerinde, çeşitli hammaddelerin ısıtılarak, yeni ürünlerin üretilmesini kolaylaştırmak, fanlı ısıtıcılarda kurutma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Özel üretim rezistansların kullanım amaçları farklı olduğu için tüm ısıya ihtiyaç duyulan yerlerde, ani ısı elde edilmesini sağlamaktadır. Firmamız tarafından üretimini gerçekleştirerek endüstri sanayisine kazandırdığımız ürünlerimiz yüksek dirence dayanıklı, uzun ömürlü ürünlerdir.

Özel Üretim Rezistans Nerelerde Kullanılır?

Özel üretim rezistans ürünleri, isminden de anlaşıldığı gibi çeşitle alanlarda kullanılmak için özel olarak tasarlanan ve özel hammaddeler kullanılarak yapılan ürünlerdir. Nerelerde kullanılır diye düşünüldüğünde, kullanım alanları arasına ısıtıcı rezistansların kullanıldığı tüm alanlar eklenebilecektir. Nerelerde kullanılır denildiğinde, gıda sektörü, kimya sektörü, ilaç sektörü, kimya ve laboratuvarlarda, endüstriyel ve ev tipi tüm fırınlar, kullanım amacına göre sıcak suya ihtiyaç duyulan çeşitli makineler sıralanabilmektedir.

Rezistansların tüm çeşitlerini üreten bir firma olarak, elektrik enerjisinin daha verimli kullanılarak, ısı enerjisinin elde edilmesi için ürünlerimizi, kullanılacak olan makinelerin yapılarına göre L tipi, M tipi, U tipi gibi tüm çeşitlerinde farklı boyutlarda üretiyoruz. Amacımız, ısı enerjisinin elde edilmesini en verimli şekilde sağlamaktır.

Standart dışı olarak üretilen bazı cihazlarda kullanılacak olan rezistanslar için firmamıza özel siparişler verilebilmekte ve kullanılacak yere, amaca uygun üretimler yaparak, tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

KAPAT
Ücretsiz Bilgi Alın !