Boru Rezistanslar

Boru Rezistans Nedir Ne işe Yarar?

Boru Rezistans

Çeşitli cihazlarda ısınmayı sağlayan rezistanslar için her türlü çözüm önerilerini sizler için oluşturuyoruz. Boru rezistans çeşitlerimizi, bulaşık makinası, fırın, fritöz, tost makinası, ızgara, çay ve kahve makinası, çamaşır makinası, sauna sobası gibi birçok sistemde kullanıyoruz. Firmamız, her türlü rezistans ürünlerinin üretimlerini yapıyor. Ar-ge çalışmaları yaparak, yeni nesil cihazlar içinde boru ve diğer rezistans türlerinin üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizi uzun yıllar bakım bile yaptırmadan kullanabiliyorsunuz.

Ne İşe Yarar?

Aras rezistans olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz boru rezistanslar, hayatın tüm alanlarında kullanılan, klimadan fırına birçok cihaz ve makinede kullanılmaktadır. Rezistanslar, elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren dirençli tellerden oluşan bir sistemdir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, yeni nesil ürünler için daha geliştirilmiş, rezistans çeşitlerimizi kullanıyoruz. Düşük enerji kullanımı ile yüksek ısı elde edilmesini sağlayan rezistanslar kullanım yerlerine göre birçok çeşide sahiptir. Her sektörde kullanılabilmektedir. Firmamız, yeni nesil tüm cihazların yapılarına ve özelliklerine uygun rezistansları üreterek, cihazlarda donanım parçası olarak ve yedek parça olarak kullanılmasını sağlıyor.

Nerelerde Kullanılır?

Elektrik enerjisini, ısı enerjisine dönüştüren rezistansların kullanım alanları oldukça geniştir. Isıtıcı özelliği bulunan her cihaz içerisinde farklı modellerde rezistansların yer aldığını görebilirsiniz. Boru rezistanslar, firmamız tarafından farklı ölçü ve şekillerde üretilmektedir. Farklı sektörlerde kullanılan, cihazların modellerine göre farklı ebatlarda tasarımını oluşturuyor ve üretiyoruz. Kullanım amaçları çok çeşitlidir.

Kullanıldığı yerler arasında, su, yağ, krozif likitlerin, kimyasalların ısıtılması gerektiği yerler bulunmaktadır. Daha çok, çeşitli metallerin ısıtılmasında ve endüstriyel fırınlarda boru rezistans çeşitleri kullanılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen rezistanslar 650 °C sıcaklığına kadar yüksek performansla çalışabilmektedir. Rezistansların üretiminde, paslanmaz çeliş malzemeleri kullanıyoruz. Modeller olarak, düz çubuk, M tipi, U tipi boru rezistans ürünlerini daha fazla üretiyoruz.

Kullanım alanları sürekli gelişmekte ve bunlar arasında, tren yollarındaki makasların ısıtılması, endüstriyel sektörde yağ ısıtıcıları ve çeşitli fırınlarda kuru hava ısıtıcısı olarak kullanılması bulunmaktadır. Farklı sektörlerdeki firmaların, bizlerden, kendi ürünleri için yaptıkları özel siparişler için farklı ölçü ve tipte ürünlerin üretimlerini yaparak, yeni nesil cihazların üretimine katkı sağlıyoruz.

KAPAT
Ücretsiz Bilgi Alın !