BORU REZİSTANS

BORU REZİSTANSLAR

Boru Rezistans Nedir?

Rezistans çeşitleri arasında yer alan boru rezistans diğer rezistanslar gibi elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürmek için üretilirler. Diğer rezistans çeşitleri arasında yer alan çember, serpantin, otoklav rezistans çeşitlerini firmamız Aras Rezistans adresinden temin edebilirsiniz.

Ne İşe Yarar?

Düz, serpantinli ve manşonlu çeşitleri olmak üzere farklı amaçlarda kullanılmak için üretilir. Bu rezistanslar ısınma yolu ile ve daha sonra ilgili madenin ısınması, ısının yayılmasına ve uzun sürede sıcaklığını devam ettirmesi şeklinde olanak sağlar.

Nerelerde Kullanılır?

Endüstriyel, ticari ve bilimsel alanlarda kullanılır. Boru tipi rezistanslar yağ, su ve likit halde bulunan kimyasallar, fırın, fritöz, ambalajlama, ahşap işlemelerde, yapı ekipmanları, küçük ve büyük ev aletleri, döküm işlerinde, yüksek vakum işlemlerinde, termostatlarda, laboratuvar ortamlarında ve tost makinalarının ısıtılmasında kullanılır. Ayrıca tek başına su ısıtıcısı olarak da kullanılır. Fiyatları konusunda da detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

KAPAT
Ücretsiz Bilgi Alın !