PLAKA REZİSTANSLAR

PLAKA REZİSTANSLAR

Plaka Rezistanslar Nedir?

Plaka rezistanslar yüksek ısıya dayanıklı oldukları için daha çok rezistansların üretimlerinde kullanım sağlayan yardımcı ürünlerdir. Bu rezistans türü tek başına monte edilemediği için baskı sacı ile monte edilmesini sağlıyoruz. Plaka rezistansları doğru kullandığınız ve de doğru bir şekilde monte edildiğinde uzun ömürlü oluyorlar. Doğru kurulum için isterseniz Aras Rezistans tercihinde bulunabilirsiniz. Bizlerde ürününüzü doğru bir şekilde monte ederiz. Ayrıca bu rezistans türünün de çeşitli şekillerde üretimini yapmakta olan bir firmayız. Örneğin istenildiği takdirde U tipi, düz, L tipli ve yuvarlak olarak üretilmektedir.

Ne İşe Yarar?

Plaka rezistanslar ısıya karşı dayanıklılığı artırmaya yarar sağlamaktadırlar. 400C ile 600 C kadar olan ısıya dayanıklılık sağlamaktadırlar.

Nerelerde Kullanılır?

Bu rezistanslar plastik maddelerin eritilmesinde, kalıp ısıtmalarında tekstil sektöründe, otomotiv sanayinde kullanılıyorlar. Aynı zamanda fırın ve şofben gibi elektrikle çalışan ev aletlerinde de plaka rezistans bulunmaktadır.

 

KAPAT
Ücretsiz Bilgi Alın !