BUĞU ÖNLEYİCİ AYNA REZİSTANSLAR

BUĞU ÖNLEYİCİ AYNA REZİSTANSLAR

Buğu Önleyici Ayna Rezistanslar

Buğu önleyici ayna rezistanslar ortamın sıcaklığına karşın aynanın buğu tutmasını önleyen rezistanslardır. Bu rezistans türü oldukça yenidir. Bizlerde Aras Rezistans olarak bu yeniliği uyum sağlayarak buğu önleyici ayna rezistansların üretimini sağlıyoruz. Bu rezistansları direkt olarak aynanın arkasına takılmasını sağlıyoruz.

Buğu Önleyici Ayna Rezistanslar Ne İşe Yarar?

Rezistans direk olarak ayna üzerine monte ettiğimiz için buğunun 35C’de çözülmesini sağlıyor. Bu rezistans sayesinde aynanın arkasındaki nem olasılığı engellendiği için aynanın kararmasına da engel oluyor. Aynı zamanda buğu olmadığı için görüntü net oluyor. Nem önlendiği için aynanızı kolay bir şekilde temizleyebiliyorsunuz.

Buğu Önleyici Ayna Rezistanslar Nerelerde Kullanılır?

Buğu önleyici ayna rezistanslar banyo aynalarında kullanılıyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda isterlerse evlerinde bulunan banyo aynalarına uyguluyoruz. İsterlerse de otel işletmecilerinin otellerindeki banyo aynalarına yerleştiriyoruz. Bu ürünlerimiz aynı zamanda banyo ürünleri satan kişilerce de kullanılabiliyorlar. Buğu önleyici ayna rezistanslar kesinlikle ısınma amaçlı kullanıma uygun olmayan rezistanslardır.

KAPAT
Ücretsiz Bilgi Alın !